TAILOR-MADE • PERSONAL • MAGICAL BOOKS

books@salon.ist

 

KURUMSAL KİTAPLAR İÇİN
@saloncouturebooks

KİŞİYE ÖZEL KİTAPLAR İÇİN
@abracadabra.books

HER MARKANIN ANLATACAK BİR HİKAYESİ VARDIR.

SALON, MODADAN MÜCEVHERE, GIDADAN LÜKS TÜKETİME, DİJİTAL UYGULAMALARDAN PERAKENDEYE, ÖNDE GELEN MARKALARA KURUMSAL İLETİŞİM, MARKA KİMLİĞİ OLUŞTURMA, YARATICI DANIŞMANLIK VE İÇERİK GELİŞTİRME ALANLARINDA DESTEK VEREN SALON, 25 YILA DAYANAN DENEYİMİNİ ÖZEL KİTAP PROJELERİ İLE BİRLEŞTİREREK, MARKANIZIN KURUM KÜLTÜRÜNÜ, YAŞATTIGI DENEYİM VE GÜCÜNÜ EŞSİZ BİR PLATFORMA TAŞIYOR…

SALON COUTURE BOOKS, MARKANIZIN SUNDUĞU DENEYİMİ BİR KİTAP DENEYİMİNE DÖNÜŞTÜRÜR.

NAZLI ONGAN

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ, GRAFİK TASARIM ANA SANAT DALI’NDA ÖĞRENİM GÖREN VE YAN DAL OLARAK FOTOĞRAF EĞİTİMİ ALAN NAZLI ONGAN, MASTER’INI AYNI ÜNİVERSİTEDE TAMAMLADI. KRISTAL ELMA TÜRKİYE REKLAM YARIŞMALARI VE GRAFİK TASARIMCILAR MESLEK KURULUŞU SERGİLERİNDE ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER KAZANDI, REKLAM VE TASARIM YARIŞMALARINDA JÜRİ ÜYELİĞİ YAPTI. KURUCUSU OLDUĞU SALON’DA HER YENİ KİTAP İÇİN YEPYENİ TASARIM ÇÖZÜMLERİ ÜRETEREK EN SEVDİĞİ İŞİ YAPIYOR.

YAEL ALALU

REKLAM VE PAZARLAMA EĞİTİMLERİNİN YANISIRA GRAFİK TASARIM, ARDINDAN REKLAM YAZARLIĞI ATÖLYELERİNİ TAMAMLAYIP REKLAM AJANSLARINDA DENEYİMLER VE ÖDÜLLER KAZANDIKTAN SONRA, SALON’U KURAN YAEL ALALU, HER MARKANIN KENDİNİ EVİNDE HİSSEDECEĞİ BİR AJANS KONSEPTİ İLE YOLA ÇIKTI. KİTAPLARLA BİRLİKTE YEPYENİ BİR DÜNYANIN KAPILARI AÇILDI. HEYECANLA HER KİTAPLA AÇILAN YENİ SAYFALARIN PEŞİNDEN GİDİYOR.

RAYKA ŞENBAY

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ’NDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA CNN TÜRK VE DOĞUŞ GRUBU’NDA KURUMSAL İLETİŞİM, PAZARLAMA, PROJE GELİŞTİRME VE ORGANİZASYON ALANLARINDA SAYISIZ DENEYİM KAZANAN RAYKA ŞENBAY, 2018 YILINDA SALON COUTURE BOOKS EKİBİNE KATILARAK KİTAPLARIN DÜNYASINDA KENDİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR.